NASZ ZESPÓŁ

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

Lek.stom. Bartosz Bieganowski

Lekarz stomatolog, absolwent Pomorskigo Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie  oraz laureat w konkursie Hipokratesa. Zajął pierwsze miejsce w plebiscycie powiatowym oraz zachodniopomorskim.Został tytułowany stomatologiem roku 2019. Z pasją oraz empatią leczy swoich pacjentów, zajmując się nowoczesną stomatologią, reprezentując jednocześnie III pokolenie lekarskie rodziny Bieganowskich. Uczestniczy w wielu szkoleniach naukowych, szerząc swoją wiedzę, jak i doświadczenie zawodowe.

Kosm. Andrea Bieganowska

Kosmetolog ,ukończyła kierunek Kosmetologii na uczelni PUM w Szczecinie. Jest także mgr. Architektury Krajobrazu oraz wnetrz.Laureatka konkursu kosmetyczka roku 2017 w Krakowie. Na codzien zajmuje się tym co kocha czyli zabiegami pielęgnacyjnymi twarzy, makijażem premanentnym ust oraz brwi , a także makijażem okazjonalnym. Szerzy wiedzę oraz umiejętności na wielu kursach, realizując swoje marzenia. 

Dr n.med.spech.ch.wewn. Wojciech Bieganowski

Doktor nauk medycznych , specjalista chorób wewnętrznych z drugim stopniem specjalizacji.Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Lekarz o długim stażu pracy z doświadczeniem, zajmujący się od wielu lat interną, kardiologią, medycyną pracy. Wzorowy lekarz wciąż poszerzający swoją wiedzę na kursach i szkoleniach.

Lek.stom. Natalia Poszumska

Lekarz stomatolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaiu. Specjalizuje się w ortodoncji,szerząc wiedzę na kursach oraz szkoleniach,  stosując jednocześnie najnowsze metody leczenia w tym kierunku. 

Lek.stom. Paulina Chwaluczyk

Lekarz stomatolog, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Poszerzając wiedzę na kursach i szkoleniach specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz endodontycznym.

Presidental Clinic ul Koralowa 86/88 Bezrzecze

533 94 33 94

biuro@presidentalclinic.pl

  • White Facebook Icon