top of page

NASZ ZESPÓŁ

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

Lek.stom. Bartosz Bieganowski

Lekarz stomatolog, absolwent Pomorskigo Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie  oraz laureat w konkursie Hipokratesa. Zajął pierwsze miejsce w plebiscycie powiatowym oraz zachodniopomorskim.Został tytułowany stomatologiem roku 2019. Z pasją oraz empatią leczy swoich pacjentów, zajmując się nowoczesną stomatologią, reprezentując jednocześnie III pokolenie lekarskie rodziny Bieganowskich. Uczestniczy w wielu szkoleniach naukowych, szerząc swoją wiedzę, jak i doświadczenie zawodowe.

lek.stom. Viktor Kobrin

Doktor Viktor to doświadczony lekarz stomatolog, który, ukończył Uniwersytet Narodowy w Kijowie w 1996 roku.Prowadził wiele szkoleń oraz wykładów na sympozjach stomatologicznych. Prowadzi własną praktykę stomatologiczną w Kijowie od 2003 roku, która działa po dzień dzisiejszy oraz jest do Państwa dyspozycji w naszej klinice.

Wojciech Bieganowski

Dr n.med.spech.ch.wewn. Wojciech Bieganowski

Doktor nauk medycznych , specjalista chorób wewnętrznych z drugim stopniem specjalizacji.Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Lekarz o długim stażu pracy z doświadczeniem, zajmujący się od wielu lat interną, kardiologią, medycyną pracy. Wzorowy lekarz wciąż poszerzający swoją wiedzę na kursach i szkoleniach.

Natalia Poszumska

Lek.stom. Natalia Poszumska

Lekarz stomatolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaiu. Specjalizuje się w ortodoncji,szerząc wiedzę na kursach oraz szkoleniach,  stosując jednocześnie najnowsze metody leczenia w tym kierunku. 

Katarzyna Robakiewicz

higienistka/pomoc stomatologiczna

Julia Krupecka
higienistka / pomoc stomatologiczna

bottom of page